| AnDyTzU98 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce ati alege dintre Orange Hiro si un Samsung Galaxy S2. Parintii mei vor sa imi cumpere unul dintre acestea si nu stiu care.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident, alege Samsung Galaxy S2. E mult mai bun. De Orange Hiro am citit undeva pe Google si scria ca nu cine stie ce.

2 răspunsuri:
| Fabb a răspuns:

Eu am Orange Hiro :[ si nu sunt deloc multumit de el straight face Mai bine cumpara S2!
FUNDAA?

| nebunaticu91 a răspuns:

Ba baietilor voi nu aveti minte, am Orange hiro si in antutu si quadrand face s2 praf, la jocuri daca nu esti pretentios nu ai probleme, procesor un pic mai bun, in interfata nu ai lag si chiar nu stiu ce zic acestia la ecran este de s3 difuzor ff bun