| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce ati alege intre Samsung galaxy s2 si HTC one x, s sau HTC desire :3 si de ce vreau si o explicatie, dau fundita mare big grin

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

HTC One X clar, stiu ca Samsung face telefoane mai bune dar nu e cazul aici.http://www.phonearena.com/....../6967,5106 priveste aici o comparatie intre cele 2 :D

1 răspuns:
| XD_Jmen_1989 a răspuns:

HTC one X, eu am HTC one X si HTC desire, iar fratele meu (fan Samsung) are S4, S3 si S2, intre one X si desire as alege HTC one x, si intre HSC one X si un S2 as alege HTCone X, se comporta cel mai bine tongue