| ForgetThatShit a întrebat:

Stateam in pat cu un Samsung galaxy S4 si sa ma fac comod mi-am tras perna sub cap si cum am tras-o telefonul a fost sub perna si era blocat din buton. Dupa ce l-am luat de sub perna si am apasat pe butonul power nu a mai aparut nimic. nu puteam sa vad nimic pe telefon. l-am tot oprit, pornit, am scos bateria, dar nimic. Pot sa vad pe el doar putin cand e inchis si se incarca si chiar cand il pornesc si apare " Samsung galaxy S4 GT 19505 " sau ceva de genu'.
Ce inseamna ce a patit si ce e de facut?

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Daca este in garantie, du-l de unde l-ai cumparat.

| deedlebag001 a răspuns:

Apai incearca sa ii dai un Wipe Data, (cauta pe net cum se face), si daca nici asa nu merge, resofteaza-l ( asta tot pe net gasesti ), si atunci ar fi mari sanse sa iti mearga.

| ForgetThatShit explică:

Nu are garantie

| ForgetThatShit explică:

L-am pornit dimineata asta si acum chiar nimic nu mai pot sa vad pe el, nici ce spuneam de aia cand il pornesc.