| CosminComan75 a întrebat:

Stie cineva care este pretul la Samsung galaxy s3 mini? Dar in magazin nu de pe site pentru ca nu sunt actualizate!

8 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

De unde stii tu ca nu sunt actualizate?

| CosminComan75 explică (pentru LTAA):

Pe site la cosmote este chat care te poate ajuta si intri in legatura cu un angajat cosmote si l-am intrebat si mi-a spus ca nu sunt actualizate!

| LTAA a răspuns (pentru CosminComan75):

La cosmote... e Cosmote, n-are treaba cu altele.

| Drack550 a răspuns:

In jur de 650 de lei in functie de magazin

| ForevărTughedăr69 a răspuns:

599 lei pe altex.ro http://www. altex.ro/smartphone-Samsung-i8190-galaxy-s3-mini-4-5mp-8gb-bluetooth-wi-fi-android-4-1-negru Nu inteleg de ce vrei neaparat sa iti iei din magazin...:/