| Ald527893 a întrebat:

Stie cineva cum as putea adauga o imagine melodiei salvate la mine in telefon?.Ma refer atunci cand intru la muzica in telefon as vrea ca la fiecare melodie sa fie cate o imagine.

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Cred ca poti din playerul telefonului sa-ti personalizezi, mai de mult se putea la unele modele, daca nu, faci din PC si apoi o pui in telefon, sunt programe care te lasa sa adaugi poza unei melodii gen poza originala de album sau ce vrei tu.