| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum fac sa imi ramana videoclipurile pe youtube? Adica sa le pot vedea cand nu am net pe telefon (e iphone si ma cam tai in el), sau o aplicatie ceva pentru youtube... sa le salvez offline sau ceva de genu

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti sugerez acest tutorial:
http://idevice-center.blogspot.com/......utube.html

| RobertLeo23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am incercat cu mxtube si nu mergesad

| OmulSiXPacksSs a răspuns:

Pai da, cauti videoul cand ai net si copiezi linkul, apoi intri in magazin play si cauti youtube downloader, intri in aplicatie si pui linkul, apoi el iti va da jos clipul respectiv.
Dupa aceea te poti duce undeva fara net si vei avea clipul fara net happy ( in galerie)