| Alin356 a întrebat:

Stie cineva cum sa imi pun cautare vocala la google La Allview A4all Funda 100%

3 răspunsuri:
| nebunaticu91 a răspuns:

Depinde,a 4 all trebuie sa aiba hd voice si trebuie sa aiba in meniu comanda cautare vocala sau la widgetul google (bara) apare un microfon funda?

| Alin356 explică (pentru nebunaticu91):

Nu am cautare vocala dar daca cauti pe internet poze cu a4all gasesti imacgin care arata la cautare ca are cautare prin voce

| Ovidiuo a răspuns:

Eu tot acelasi telefon am si am cautare.Deci nu stiu care e problema. Cauta in magazin play!