| GeorgeFX a întrebat:

Stie cineva daca trebuie sa platesc pentru o cartela Vodafone fara minute, internet? am nevoie de ea doar ca sa fiu sunat, plus ca imi trebuie pentru Steam o chestie.

2 răspunsuri:
| ovidiu68 a răspuns:

Dupa expirarea valabilitatii creditului ai o perioada de gratie de 10 luni (300 de zile) in care mai poti fi sunat, aceasta perioada este constanta si se calculeaza de la data expirarii valabilitatii creditului. Vodafone dezactiveaza cartela dupa 4 luni de inactivitate.

| GeorgeFX explică:

Nu ai înțeles... nu se poate sa iau o cartelă FARA minute sau internet? știam și eu ca se dezactivează după 4 luni.