| Simion_Daniel_2001 a întrebat:

Stie cineva de ce mama dracu nu am semnal pe un Utok 351D?!? este foarte slab, cam 2 linii... fara funda, doar raspuns

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai daca va cumparati telefoane de 2 lei, cam ce asteptari sa ai de la el?

| ionut258 a răspuns:

E posibil sa fie defect telefonul, incearca sa ii dai un factory reset, daca nu, du-l la garantie.

| MobitelServiceGSM a răspuns:

Depinde si ce operator folosesti. Daca ai DIGI 3G este posibil sa ai semnal mai slab.
Daca ai al operator, incerca sa scoti 3G-ul sa-l lasi doar in 2G.