| JessicaSmith a întrebat:

Stie cineva unde pot sa gasesc folie protectoare / carcase / huse pentru smartphone Myria Quad? (in afara de Altex, Emag, etc. pentru ca nu am gasit)

3 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Doar altex myria este un brand local detinut de altex nu vei gasi altundeva

| AliLina2 a răspuns:

Hmm..se pare ca brandul Myria nu genereaza accesorii..doar electronice..cam nasol

| Guest10 a răspuns:

Salut. Eu mi-am luat folii pentru ecran de pe OLX. Folii noi, la 12 lei parca, de la firma: FOLIE24. Eu am cumparat de la ei si sunt foarte multumit.
Funda?