| Teodora777 a întrebat:

Stie cineva vre'o aplicatie ca sa nu mi se mai descarce asa repede bateria la S2 Plus?

4 răspunsuri:
| xXAlphaXx a răspuns:

Dezinstaleaza Facebook daca il ai! Iti mananca mult din baterie, crede-ma!

| Teodora777 explică (pentru xXAlphaXx):

Si cum sa stau fara facebook laughing)

| manolo a răspuns:

Du baterry saver folosesc eu, dar sunt mai multe. Am mai folosit si Baterry doctor. Daca intri in google ply la una din astea doua o sa iti dea ei sugestii din aceeasi categorie. Incerci pana ce gasesti o aplicatie care sa satisfaca nevoile tale. Toate celebune!

| serby2003 a răspuns:

Incearca Du Battery Saver sau Clean Master Si pentru speed up la tel incearca Du speed booster daca nu merge inseamna ca ai nevoie de o baterie noua
Sper ca te-am ajutat