| wiliamss433 a întrebat:

Stiti niste jocuri/aplicatii pentru BlackBerry? ( Sunt fata )
FUNDA!

3 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

WhatsUpMessenger
BBMessenger
PicMix
Hungry Birds
Angry Pirate
Fruit Bash (ca fruitninja)
Bomberman vs Zombies
NFS Shift

Vezi ca sunt mai multe. Trebuie sa ai o aplicatie BlackBerryAPPS

| jj95 a răspuns:

Ai aici un top al aplicatiilor pentru BlackBerry
http://www.hit.ro/software/Top-10-aplicatii-gratuite-pentru-Blackberry
bafta

| Peachy a răspuns:

Downloadeaza BlackBerry apps store, sunt acolo diverse aplicatii cu predictia zilei,calendar menstrual,programator intalniri, horoscop zilnic, teme personalizate, stiri, jocuri(ninja panda, teenager kisses) etc sunt multe gratuite, dar ai nevoie de net funda?:*