| Nituleac_Alexandru_1993 a întrebat:

Sugerati-mi niste aplicatii/jocurii pentru telefon.
Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Jocuri : My Talking Tom, Trafic Racer, Real Racin3, Sniper 3D assasin, si aplicatii, facebook, what's upp, messenger, ask.fm, simsimi ( e foarte misto o sa te razi ).

| AleeAlexutza a răspuns:

Eu iti sugerez sa incerci My Talking Tom/My Talking Angela e amuzant,Subway Surfers,Yokee Piano,Fara numar, fara numar, Style It Girl, Need For Speed!
Mie cam atatea imi plac! Dar cel mai bine cauta pe net, sigur vei gasi tu ceva ce iti place!