| ridhimagupta a întrebat:

Sunt bune telefoanele de la evolio?

5 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Buna!
Eu nu am avut telefon Evolio insa am o tableta Evolio X7. Intr-un an pur si simplu s-a stricat (touch-ul merge singur, nu incarca, arata erori ).Am avut antivirus si nu am accesat site-uri cu virusi.Acum a ajuns de la service la service. Sfatul meu este sa nu iti iei.Bafta!

| RareşTPUro a răspuns:

Nu sunt asa bune din punct de vedere rezistent. In rest sunt bunicele(nu bune).

| notefree a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuu

| AdrienWH a răspuns:

Depinde de model.Dar firma Evolio nu prea e de incredere.Iti recomand mai binefirma Allview.

| Alexutzu_PK_1997 a răspuns:

Nu,sunt praf rau