| GabriellaAndreea a întrebat:

Sunt indecisă! Vreau să-mi cumpăr un telefon. Care ar fi cea mai bună alegere între Samsung Galaxy S 3 și Galaxy S 4?
Fundă! Vă rog răspuns însoțit și de argumente!

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Galaxy Note 2. winking
Prietenii stiu de ce. Ar fi o idee sa ne zici si de ce buget dispui si cam ce vrei de la telefonul ala.

| Jipa95 a răspuns:

Du-te la S4 ai un display mult mai bun fata de predecesorul S3, un procesor mult mai rapid, cat si memoria ram dubla. Ai o multime de functii noi pe s4 care pe s3 nu le gasesti functiile camerei, S Voice, S Health, etc aplicatii pe care eu le vad foarte utile.

| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy S4 are 2 GB RAM si poate fi actualizat la Android 4.4 Kitkat.

| Tudorvladimirescu a răspuns:

Galaxy s4 normal are tehnologie mai noua in el si din cauza asta se misca mai bine, e mult mai puternic. Plus ca sunt diferente intre ele de la cer la pamant http://bit.ly/1tZnRBw