| Anonymous15 a întrebat:

Telefoanele cu tastatura qwerty pot avea "aplicatia" Wifi?

25 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Wifi nu e o aplicatie, e o parte hardware la fel cum e placa wireless la laptot si nu are nicio legatura cu tastatura

| darrio2007 a răspuns:

Nu toate au.Nu are nici o legatura wi-fi cu tastatura qwerty.

| Ibrahimovic a răspuns:

Da dar nu toatehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))

| Ramona000 a răspuns:

Da

| ReiVaN a răspuns:

Bineinteles.
eu am Nokia c3, care e un model simplu si am wifi.

| MaxKiller911 a răspuns:

Da,normal,dar nu toate ( cele ieftine nu prea au wifi )

| TheTimeKiller a răspuns:

Pai WiFi nu e aplicatie. E o piesa in interiorul telefonului care iti permite sa ai WiFi(wireless). Daca nu ai acea piesa nu poti sa te conectezi chiar daca ai gasi si ai avea aplicatie WiFi instalata. Si aplicatia asta WiFi are optiuni : On/Of, Alege reteaua wifi etc. Depinde de telefon, cauta telefonul tau pe eMAG si iti va arata daca are wifi sau nu.E ceva de genu :
WiFi: Da/Nu

| kolcov a răspuns:

Da pot avea happy

| Iяiηα a răspuns:

Cu siguranta:d

| YoshiFan a răspuns:

WiFi nu este aplicatie, este o componenta a telefonului (care iti permite sa te conectezi la retele WiFi, evident!). Nu toate telefoanele cu tastatura QWERTY au si WiFi, dar altele au, spre exemplu Samsung Galaxy Ch@t sau Nokia C3.

| deyutza135 a răspuns:

Depinde dar in general au

| RockLife a răspuns:

Da bineinteles.
Un exemplu ar fi, Nokia E71.

| cosminc a răspuns:

Nu toate au Wi-Fi.
De exemplu tatal meu are :
Nokia 201 si nu are.

| kinezul007 a răspuns:

Doar unele

| marialarysa a răspuns:

DA

| AlyAlx07 a răspuns:

Dap

| Alex_Alexandra_1997 a răspuns:

Da si eu am avut unul
Dar daca ai aplicatia o ai!
Daca nu o ai o descarci costa adica euro din telefon 1, 30euro prietena mea la descarcat cu atat eu am avut aplicatia si a fost la fel telefonul.
OK funda?

| blackrum a răspuns:

Normal ca pot...chiar si modelele mai simple gen Nokia c3 au.

| Adrian_Iulian_1997 a răspuns:

Depinde de fiecare model. 90 % au Wi-fi. Sper ca te-am ajutat. Funda plz big grin

| RocsyManancaPufuleti a răspuns:

Da au orice telefon poate avea.

| Gabryel_Crysty_1996 a răspuns:

Da de exemplu Nokia c3

| Anoniumus a răspuns:

Da, dar depinde de telefon

| sergyu1997 a răspuns:

Da dar iti sugerez un hawei sau Nokia C3 bafta

| Iuliiyo a răspuns:

Nokia C3