| larylarysa a întrebat:

Telefonul Asha 311 e bun de ceva? ....se poate utiliza viber-ul gratuit(in conditia in care am internet) de pe acest telefon?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este unul acceptabil şi la un preţ accesibil - vezi specificaţiile tehnice şi video la linkul :
http://telefonultau.eu/products/Nokia-Asha-311-Dark-Grey.html

NU este compatibil cu "viber" - vezi linkul :
http://discussions.nokia.com/......-p/1659300

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| Viber a răspuns:

Hi,
This is an official representative of Viber Media.

Unfortunately this device is not supported at this point. :/

For more questions or technical support, please visit our official HelpDesk.
Thanks,
Viber
================
hi,
Acesta este un reprezentant oficial al mass-media Viber.

Din păcate, acest dispozitiv nu este acceptat în acest moment. :/

Pentru mai mult suport tehnic sau întrebări, vă rugăm să vizitați HelpDesk nostru oficial.
Multumesc,
Viber