| miky_4307 a întrebat:

Telefonul meu(Nokia 2700 classic) nu imi mai recunoste cartela SIM. Dimineata cand m-am trezit aveam telefonul langa mine in pat si atunci cand l-am deschis am observat ca nu imi mai recunoaste cartela si apoi l-am inchis, am scos bateria si am scos si caretela si am repus-o la loc si tot nimic.Ce s-a intamplat cu telefonul/cartela? Ce pot face ca sa mearga cartela?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cartela este arsa.Mergi la operatorul tau si ti-o schimba gratuit fara sa pierzi contactele din ea.