| bestfully a întrebat:

Telefonul Samsung Galaxy S2 are foarte multe probleme:? Se restarteaza singur sau are alte probleme? Merita cumparat? Eu vreau sa-l iau fara garantie, dar am auzit ca e un telefon plin de probleme.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU are probleme, dacă îl cumperi NOU ( cu Garanţie )!

NU îţi recomand să-l cumperi second ( în general, cine-l vinde, îl vinde deoarece are ceva defecte ).

Toate cele bune.

| Basti a răspuns:

Nu are nici o plroblema dar ti-as sugera sa iti cuperi Galaxy S2 Plus pentru ca are sistemul deja upgradat la 4.1.2 Jelly Bean happy. Sper ca te-am ajutat

| Alex2397 a răspuns:

Buna! Am un verisor care are acest telefon si iti pot spune cu sinceritate ca lui nu i s-a intamplat niciodata sa se restarteze. In legatura cu probleme eu nu il consider,, un telefon plin de probleme '' deoarece l-am folosit si iti pot spune ca e un telefon care nu iti va face probleme.