| IepurasAta a întrebat:

Telefonul vechi ( Samsung galaxy y) mi s-a stricat si acum am BlackBerry si as dori sa imi instalez whatsapp pe el. Credeti ca ar merge? Am incercat whatsapp pe tableta si imi cerea (ca sa ma loghez) un cod care il primeam pe telefon sa validez, dar, nu primeam nimic ca sa introduc codul ca sa ma loghez pe whatsapp pe tableta. Pe BlackBerry cum credeti ca se procedeaza? funda multumesc!

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Buna
depinde si ce model de BlackBerry ai daca a mers sa instalezi Whatsapp insemna ca performanta telefonului e buna prima data m-am gandit ca e un model mai vechi De BlackBerry hmm incerca sa reinstalezi Whatsapp-ul

Sau poate daca intri aici poate te ajuta cu ceva! ceea ce sper si eu
https://www.whatsapp.com/faq/ro/iphone/20902747