| B0ne a întrebat:

Știți cumva ce trebuie să fac să nu-mi mai apară reclame pe telefon? dacă contează cu ceva, telefonul e Samsung Galaxy Fit

Răspuns Câştigător
| selfie a răspuns:

Ia de pe magazin Adblock Plus. Mie nu imi mai apar. Si lasa-l deschis sus in bara. Sa apara acolo. Daca nu nu isi face efectul.

| B0ne explică (pentru selfie):

Mersi mult! Nu ști? Consumă multă baterie?

| selfie a răspuns (pentru B0ne):

La mine nu se vede diferenta. Adica e la fel nu cred ca consuma dar e super adica ma enerva ca in jocuri apareau reclame din minut in minut si mi le-a rezolvat. happy

3 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Scoate bateria, si incearca sa intri pe net fara baterie, teoretic numai apar reclame atunci