| gabrielxxl a întrebat:

Știe cineva când apare galaxy note 7 la eMAG?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Bomba a fost plantata*

Așteaptă mai bine până se rezolvă problema cu bateria și să iei unu fabricat după data aia.

| ka2 a răspuns:

Este ala care deja este returnat de catre posesori. Ii bubuie bateria happy

| lolidk a răspuns (pentru ka2):

Singurul lucru care "bubuie" sunt cei 2 neuroni pe care ii mai aveai happy

| ka2 a răspuns:

Lolidk, probleme? Ce parte nu ai prins? Spune, ca iti explic imediat.

| ka2 a răspuns:

Gabriel, ai intrebat cand apare, ci nu cand reapare. Oricum, nu stiu de ce sa mai fii interesat de asa ceva, dupa cate ai auzit...

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, din cate stiu eu unora utilizatori le-a explodat bateria si a fost retras

| gabrielxxl explică:

Știu ca bubuie, tocmai de aia am întrebat când reapare? Dacă știe cineva data