| ReignForest a întrebat:

Știe cineva cum pot afla cine mă sună, dacă pe ecran la telefon îmi apare doar numărul?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai raspunzi si vezi cine suna.
Daca te referi sa iei cumva numarul si sa vezi tu numele persoanei respective si date despre acea persoana fara ca ea sa stie, atunci este imposibil sa faci asta doar dupa numarul de telefon (pe langa Wapp)

Deci ca raspuns, vorbesti si afla cine te suna.

Sau te referi ca ai vreo setare in agenda unde in loc sa iti apara numele iti apare doar numarul? Pentru ca nu ai fost foarte explicit/a in intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunzi si intrebi cine e big grin
Sau poti salva numarul si dupa aceea te uiti pe whatsapp ca sa vezi daca are vreo poza ceva, eu asa mai faceam rolling on the floor))

| AnonimMareMareMare a răspuns:

Aplicatia TrueCaller

| alexandraad a răspuns:

Ai putea sa bagi numărul la contacte și vezi dacă are whatsapp. Apoi te uiți la poza de profil (asta in caz ca are poza cu el/ea)

| Groundbreaking4837 a răspuns:

Pune in agenda acel numar si cauta pe whatsapp sa ii vezi poza sau in recomandarile bazate pe contacte de la Instagram?