| stefiodette a întrebat:

Știe cineva dacă la versiunea adroidului 4.4.2 se mai face vreo actualizare de software?
La un telefon Samsung Galaxy S3 Neo

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Oficial 4.4.2 este ultima versiune de android pentru telefonul tau, dar poti instala 5.1 folosind root si firmware custom.

3 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

Conform GSMARENA ar trebui să poți să dai până la 4.4.4

http://www.gsmarena.com/samsung_i9300i_galaxy_s3_neo-6289.php

| teutzzu7 a răspuns:

Doar la 4.4.4. Exista si versiuni mai noi (5.1, cum am eu, tot pe S3 Neo) dar nu sunt oficiale si e destul de riscant daca nu stii ce faci (exista sanse sa nu porneasca telefonul sau sa se incarce fara sfarsit).

| Anonimus2k9 a răspuns:

Da!