| AndreeaCatalina98 a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat un telefon de pe eMAG si are o chestie ciudata. Se deschid anumite aplicatii, sau apeleaza persoanele din agenda, fara sa fac vreo miscare, ca si cum l-ar controla altcineva? Nu stiu ce sa-i fac? Care e problema?

8 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Cand ai vazut ca face asa te duceai direct cu el si il duceai inapoi si ei sunt obligati ori sa il trimeata in granatie ori sa iti inapoieze bani inapoi sau sa iti dea alt telefon. daca te apuci tu sa dai revenire din fabrica sau mai stiu eu ce cine stie ce ii mai faci si nu mai til schimba.

| Tinna666 a răspuns:

Trimitel inapoi si ia altul..sunt obligati sa il schimbe daca nu e bun sau sa iti inapoieze banii daca nu au trecut 30 zile de la cumparare

| Silviu_Respect_1991 a răspuns:

Incearca sa ii dai resetare din fabrica, daca face tot asa du-te cu el la garantie

| AndreeaCatalina98 explică (pentru Silviu_Respect_1991):

Acum cateva minute i-am dat o resetare din fabrica si la un moment dat s-a blocat. I-am scos si bateria.

Multumesc de raspuns! :*

| mariatzlovemusic a răspuns:

Poate e vreo defectiune du-te la cineva care sa il verifice sa vada ce are am avut aceeasi problema asa ca stiu

| EuVreauWooziiu a răspuns:

Și telefonul meu (care nu este cumpărat de pe eMAG) mai face lucruri din astea. Când observi ce face, scoate-i bateria și lasă-l vreo două minute. La mine funcționează. Sper că te-am ajutat.

| AndreeaCatalina98 explică (pentru EuVreauWooziiu):

Am incercat asta, l-am lasat fara baterie aproape 15 minute si nimic schimbat.

| AndreeaCatalina98 explică (pentru EuVreauWooziiu):

Multumesc de raspuns! :*