| Alle02 a întrebat:

Tocmai mi-am luat Samsung Galaxy Core Prime, si nu-mi intră cartela. AM rupt-o.
Ce sa fac? Să iau altă cartela? Se poate si o cartela mai mica?
Urgeeent.
Dau funda

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E cartela sim nu matura.La ce drk ai rupt-o? Du-te si ia-ti alta cartela.Sa ti-o bage cineva care se pricepe nu un cioban.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acum va trebui să CUMPERI alt SIM!

Ceri un Micro-SIM, acest model este compatibil la telefonul tău - vezi linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_core_prime-6716.php

Toate cele bune!

| Eastwood a răspuns:

Mergi la Vodafone, Orange, cosmote sau pe ce retea esti si o sa-ti dea una gratuita!

| Akihito a răspuns:

Nu stiu la Orange si Vodafone, dar la Telekom noile cartele SIM sunt : normale, micro si nano toate in una.

Si da, trebuie sa-ti iei alta cartele.