| anonim_4396 a întrebat:

TPU am o problema cu telu nu am castile bagate in el, si imi apar inca conectate am incercat sa dau restart la telefon si sa conectez castile precizez ca chiar daca apar castile bagate difuzoru merge si daca bag castile merge normal da nu inteleg de ce apar castile bagate daca nu le am puse ma poate ajuta cineva fara al duce la un service

1 răspuns:
| PrecizeEveR a răspuns:

L-ai scapat pe jos? in apa? eu mi l-am scapat odata putin in apa si exact asa am patit, si inca mai am telu, nici acum nu e rezolvata problema! ar trebui sa mi-l duc la un service.