| mafiotulnumberone a întrebat:

TPU! am o problema in legatura cu telefonul meu Allview A5 Quad! Cand l-am cumparat,calculatorul mi-l citea,sa imi bag melodii,sa scot poze etc,dar acum, nu mi-l mai citeste deloc! se aude acel bing! Help me please

2 răspunsuri:
| Constantin_Roibu_1994 a răspuns:

Salut1 Eu ma numesc Roibu Constantin Voluntar Departament IT. Este posibil ca din vina cardului de memorie Compiutarul sa nu il poata citi.
Iti recomand sa transferi datele poze, videoclipuri, muzica pe un alt card ori un Cd si Formateaza-ti cardul apoi incearca din nou. Iti mai recomand sa verifici setarile din telefon. Daca nu iti functioneaza asa cel mai bine iti recomand sa vizitezi un magazin Germanos sau un magazin al operatorului la care ai cartela. Verificarile/Setarile in mod normal nu te costa nimic asta in cazul in care nu este o defectiune majora a telefonuli si nu necesita reparatii. Cu Respect Roibu Constantin.