| Jassy a întrebat:

TPU
Help me
Dau funda si vot❕
Ce telefon e mai bun
Samsung galaxy j500
Sau
Samsung galaxy j3
Va rog răspundeți
❕❕❕❕❕❕❕✨

6 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Eu am j 5 este bun pentru aplicatii si viteza netului dar bateria tine putin

| octav005 a răspuns:

Eu am Nokia 6310i si nu are nici procesor quad core, nici 3 gb de RAM, nici grafica pentru video, nici wi-fi, nici bluetooth, nici GPS. si merge mult mai bine ca un s7.

| VictorVictoras a răspuns:

Samsung Galaxy J3, are mai multe imbunatatiri, CPU mai performant+ bateria tine mai mult + alte imbunatatiri fata de modelul J500! Deci in concluzie J3 este mai bun!

| RoxiiIoana a răspuns:

Eu am j5 si sunt foarte mulțumită de el.E mai bun ca j3.

| Simion_Vlad_1990 a răspuns:

Galaxy s7 edge. Eu am acest telefon și e magnific

| Alexandru_Maximilian_1998 a răspuns:

J3 J5 J7 sunt foarte bune.