| NeckzTop a întrebat:

TPU spuneti-mi si mie niste jocuri pentru iphone ca nu mai am ce sa ma joc.
Funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| AleeAlexutza a răspuns:

Bine ca ai intrebat!big grin
Incearca; My talking tom/angela,Der hunter, Minecraft, Mine clone, Pou,...
Eu le joc, sunt destul de frumoase si chiar nu ma plictisesc!big grin

5 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Du-te la store acolo si dai la top jocuri si ai acolo cele mai populare jocuri etc.

| Alex5620 a răspuns:

Minecraft,Most Wanted, Fifa, Gta, Zynga Poker, Fun Run 2 big grin

| CD16 a răspuns:

QuizUp, aa, ff, uu, zig-zag, 8ball-pool

| 222000111333 a răspuns:

Poti sa îți iei multe jocuri: Mie îmi place hotel Transilvania, Fruit ninja, minecraft etc.