| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

UBuna, am comandat un Samsung galaxy trend plus si trebuie sa il primesc maine, dar am niste intrebari pentru cei care au acest telefon
1 Ce parere aveti despre acest telefon?
Fara raspunsuri super tare si atat, vreau sa imi spuneti si ce va place si ce nu la telefonul asta
2 Cat trebuie sa il tin la incarcat prima data? 3Cam cat tine bateria?
Funda
P.S scuze de categorie dar am considerat ca aici intrebarea este vazuta de mai multe persoane
Funda

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Intrebarile astea cu cat tine bateria sau ce parere avem, trebuia sa le pui inainte sa il cumperi. La incarcat trebuie sa il pui cand i se descarca bateria de tot si il scoti de la incarcat cand iti arata ca s-a incarcat, nu il tine mai mult la incarcat ca nu are rost, chestia asta o faci de trei ori.