| dragalexe a întrebat:

Un samsumg galaxy s5 sau un Samsung galaxy note3?
Multumesc anticipat

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 3 - vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......bow4os.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy S5.
E mai bun din toate punctele de vedere.

| SweetMinion a răspuns:

Un Samsung Galaxy S5

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Note 3 desigur este mai frumos mai mare are tot ce ii trebuie http://bit.ly/157Iwsu

| xAlex100 a răspuns:

Salut, aș alege un Samsung Galaxy s5 pentru că are Android v4.4(KitKat) și procesor Quad Core, memorie RAM 2 gb și internă 16 gb, rezoluție cameră 16 Mp, rezoluție video 3840 x 2160, rezistent la apă și praf și multe altele. Alege ce vrei, până la urmă plăcerile nu se discută.
Sper că te-am ajutat.

| Balan_Robert_1996_kC5R a răspuns:

Samsung Galaxy S5

| Mona23450000 a răspuns:

Samsung galaxy note3.