| realorfantastik a întrebat:

Un telefon bun de la Samsung cu android si touch, camera secundara si blitz intre 600-1000 lei? FUndaaaa:***

Răspuns Câştigător
| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Ce spui de galaxy s2 plus? Este un telefon destul de bun cu procesor dual core de 1200, gps, camera principala de 8mp si secundara de 2mp cu bltiz integrat si o baterie foarte buna.

Iti recomand sa arunci o privire peste parerile celor care l-au cumparat deja aici: http://bit.ly/1ayY082

In plus in aceasta perioada il gasesti si la un pret promotional!

5 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

S3 mini sau un s3 sh.dau mie nu imi place samsungul androidul prefer iphonele 5 la banii astea.sau lumia 820. funda?

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Http://bit.ly/LvPNbS (link generat de conversion marketing)
Samsung galaxy ace 2

| RadikalGamer a răspuns:

Samsung Galaxy Ace 2 sau Ace 3.

Răspuns utilizator avertizat