| anonymusssss123654 a întrebat:

Un telefon bun Dual Sim pana in 1500 de lei?
Vreau sa precizez ca nu ma joc decat jocuri asa simple la plictiseala...Imi trebuie ceva telefon sa fie bun la facebook,ask, insta...Sa nu se blocheze si sa mearga fluent big grin

3 răspunsuri:
| adagioanonim a răspuns:

Pacat ca iphone nu sunt dual sim.Sunt singurele care orice le-ai face nu se inteapa.Toate cu Android, inclusiv Nexus 6 se inteapa in draci, asa e sistemul de operare...Nici cele cu Windows Phone nu se inteapa dar sunt cam dificile, si nu prea se gasesc aplicatii pentru ele.