| PaulManica85 a întrebat:

Unde gasesc cele mai tari accesori pentru telefoane? Imi trebuie pentru iPhone 4S si Samsung Galaxy S3. Am verificat eMag, dar n-am gasit ce-mi trebuie. Cel care vine cu site-ul de unde imi si cumpar acesoriile primeste fundawinking

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Http://www.cel.ro/......ne-mobile/
Aici ai numai produse bune, daca nu le au inseamna ca slabe sanse sa le gasesti in alta parte.

| hp8510p a răspuns:

Cel mai bine iei din strainatate...mai exact amazon.uk.Acolo gasesti huse si accesorii pe care nu o sa le gasesti in Romania

| Marianul a răspuns:

Eu sunt client fidel www.quickmobile.ro de vreo 2 ani. Am gasit 90% din chestiile ce le-am cautat.