| pierduta a întrebat:

Unde gasesti replici de iPhone noi?

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU-ţi recomand să cumperi "replica" ( fie şi "1:1 replica identica, cu originalul" a ) nici unui model de telefon deoarece nimeni nu-ţi poate "garanta" performanţele acelor modele şi vei avea diverse probleme ( nefuncţionare, defecte, nu vor rula unele aplicaţii/jocuri, etc. )...

Toate cele bune.

| MskDesign a răspuns:

Nu se merita!
O sa iti plangi banii.Mai bine mai strange putin si iti iei ceva pe Android.

| Eurofighter a răspuns:

Vezi ca repliciile dupa o luna maxim sunt ca si moarte si in plus ruleaza Android care ruleaza infect.