| Gigi789789 a întrebat:

Unde pot cumpăra smartphone-uri Android dar nu noi, la mana a 2, 3,4 nu contează de preferat in stare de funcționare, pot fi si cu ecranul spart, crapat, touchscreen defect.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Olx,publi24, sau amanet electronice

| SuNaM a răspuns:

Olx, FB Marketplace( Ai grija la tepari, recomand doar intalnire fata-n fata), la amanet ( te plimbi si cand vezi amanet intri si vezi ce au). Daca vrei neaparat cu ecran spart sa le repari, atunci poti incerca fara probleme si Ebay, dar dai mai mult pe transport ca vin telefoanele din Germania sau UK