| ALEXICAmarketing a întrebat:

Unde se gasesc cele mai ieftine tablete?
Eu am vazut la Kaufland una la 100 lei.
As cam avea nevoie de 10-25 buc.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce faci cu atitea? vine Craciunul, dai cadouri?

| ALEXICAmarketing explică (pentru CristiDinBucuresti):

Doresc sa incep o "combinatie".Nu stiu daca o sa fie rentabila...

Bula
| Bula a răspuns:

La asemenea cantitati merita sa-l contactezi direct pe producator.
Eu am o tableta Utok, sunt multumit de el. A venit cu multe aplicatii gata instalate, inclusiv un Office.
Fiind firma din Romania, poti lua legatura cu ei, sa le ceri oferte de preturi, chiar daca doresti o configuratie dedicata (e usor de multiplicat pe toate tabletele comandate) si poti obtine pret bun.

Aici ai datele de contact:
http://www.utok.ro/contact-us