| RAY a întrebat:

Upc fix si mobil in Romania si europa e chiar nelimitat?
maine voi face un contract cu upc si am inclus telefonie mobil/fix nelimitat in ro,ue, canada, vreau sa stiu e pe bune oferta lor? cine are upc si a vorbit mult in ue si in ro va rog sa raspunda

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

In RO le ai pe ambele nelimitat. In afara nu sunt nelimitate. Intreaba de 10 ori inainte sa semnezicontractul. Eu cred ca iti da ceva de genul 5-10 GB la viteza mare si restul abia poti citi mailul. Nelimitat in roaming ar fi un abonament foarte scump.