| DoarEu291 a întrebat:

Utilizatori Android, am nevoie de voi!
Am un telefon Utok 400D si vreau sa ii pun android 4.4.Ideea ca nu stiu ce sa descarc.Nu mai vreau in niciun caz 4.2! HElp meee! Funda+vot!

3 răspunsuri:
| vladionut94 a răspuns:

Daca nu poti sa actualizezi android incearca sa iti rootezi telefofunul si si iti instalezi change root si iti descarci de pe net ce model de android vrei de la model Samsung pana la Allview

| alynutzu20 a răspuns:

Salut.du-te la setari si dai la actualizare telefon. daca iti apare update cum ca poti da de la 4, 2 la 4, 4 e ok.altfel n-ai cum

| DoarEu291 explică (pentru alynutzu20):

Ba da, prin root, dar nu stiu cum se face. :3