| Marius1789 a întrebat:

Vă fi actualizare pentru Galaxy S5 la android 5.1.1?

2 răspunsuri:
| readdevil a răspuns:

Nu am cautat pe net dar de obicei telefoanele primesc cele mai noi sisteme de operare in functie de resursele telefonului respectiv(Ram, chipset etc.). De exemplu, nu stiu detalii tehnice si chstii, Samsung galaxy s3 nu a primit 5.0 pentru ca nu avea destul ram din ce sa spun. Desi nu stiu de ce S3 Neo nu a primit, doar e ceva mai bun decat s3 simplu. Cred ca da

| ADMieluGBI a răspuns:

Da,va fi o actualizare la 5.1.1 cat de curand, a fost anuntat official.