| Oancea_Casiana_1993 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati cat mai rapid! Am un telefon s6 edge plus achizitionat in luna decembrie, nu am intampinat nicio problema pana astazi. Nu pot apela nicio persoana, pur si simplu nu suna, am semnal foarte bun si pot sa trimit mesaje, nu se pune problema creditului insuficient, deoarece sunt pe abonament. Va rog frumos ajutati-ma! (P.S: Am inchis si redeschis telefon de 2 ori consecutiv si nimic...) DAU FUNDA! URGENT!

2 răspunsuri:
| songoku10002002 a răspuns:

Schimba din setari pe reteaua 2G. Daca nu merge, suna la serviciul clienti. Mai mult ca sigur ca e o problema de la ei. Fa-le o sesizare, au mai fost situatii de genul acesta.

| Iasminalove a răspuns (pentru songoku10002002):

Nu poate apela pe nimeni