| Ady_Gyo_1991 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti cum sa fac sa imi bag un film pe telefon Samsung s4 si sa il vizualizez cu ce program.multumesc

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Il descarci in pc.Folosesti un program de convertire(Any Video Converter)apoi cu Samsung Kies(program de transfer date) il transferi in telefon.

| dryft3r a răspuns:

Daca ai un convertor iti merge. Si sunt diferite programe de filme pe app. store.

| andrei9530 a răspuns:

In primul rand iti trebuie un convertor pentru a-l face MP4 (gasecti pe orice tracer)
in al doilea rand-bagati un program media (gasesti pe googleplay)

| Ady_Gyo_1991 explică:

Multumesc