| Eugeniusu a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Am un smartphone Samsung Galaxy S4, azi l-am scapat jos si s-a spart display-ul. Vreau sa recuperez agenda cu numerele care au fost salvate in telefon si notitele care le aveam scrise in aplicatia SNote din telefon. Telefonul inca functioneaza, dar nu pot sa vad nimic pe ecran (de ex. daca suna cineva pot raspunde). Am card in el, am cablu de date, am laptop, am cartela. Cum credeti ca as putea face aceste doua lucruri? Dau funda si vot raspunsului care ma poate ajuta!

Inca o intrebare care nu e obligatorie, daca o sa-l duc sa imi schimbe display-ul, exista posibilitatea sa nu fie sters nimic din memoria telefonului, adica fisierele si restul de chestii care le aveam in el?

1 răspuns:
| Puckey a răspuns:

1.Eu spun ca sa te intalnesti cu un coleg(prieten) si sa-ti dea numarul lui si cand el te suna sa il intrebi de toate nr. lui de tel. si sa le scrii pe un carnet si asa mai departe!
2.Memoria va fi dusa.
Scuze pentru tine!sad
Sper ca te-am ajutat si te pup!crying