| AddXf a întrebat:

Vodafone, Cosmote sau Orange? Motivati ( raport pret-beneficii, minute). Pe Vodafone merge netul ok? Merci :*

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Eu am net de la Vodafone, si da, merge ok. Am impresia ca pe toate cele 3 retele merge internetul ok, atata timp cat platesti si ai un telefon cat de cat optim pentru internet.

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cosmote se spunea ca e reteaua pentru saraci, adica primesti mult la un pret mic.Si chiar asa e, eu sunt foarte multumita.E adevarat ca nu prea primesti puncte daca ai abonament si nu primesti cine stie ce reduceri la telefon nou(cum e la Orange care da telefoane aproape gratis doar ca sa castige piata, dar apoi te stoarce de bani)...la cosmote ai multe beneficii la minute si netul e mai mult decat ok si la preturi chiar foarte mici.Acum ramane la alegerea ta, dar eu m-am intors mereu la cosmote.

| jj95 a răspuns:

Salutare eu aleg Orange deoarece am fost sunt si voi fi este foarte buna reteaua.
bafta

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Eu as alege Vodafone deoarece Orange si cosmote fura. Si netul merge super bine la Vodafone.

| cristianobughi a răspuns:

Cosmote au oferte mai bune...da pe Vodafone merge netul super bine