| LaccboGaming a întrebat:

Vreau repede raspuns : am cumparat un HTC desire 500 cand l-am cumparat acel om a spus ca are probleme cu bateria. Eu cand il foloseste deodata se stinge si bateria e tot 50 sau 30 % etc si nu mai porneste pana cand nu il bag la incarcat. Acum intrebarea mea este e de la baterie sau de la telefon?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Cumpără altă baterie. Este de la baterie clar. Depinde de cât timp îl are, cât la folosit şi în ce mod.
Trebuie să cumperi o altă baterie costă până într-un milion.
Să fie nouă!

2 răspunsuri:
| Tonilol2002 a răspuns:

E de la baterie. Poti sa o schimbi e cam 50 de lei o baterie