| MarisRadu91 a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon Samsung galaxy mini 2, de pe okazii, si cand ma intalnesc cu vanzatorul, pot face ceva sa aflu sigur daca este original si nu copie? happy sa tastez vreun cod ceva? sau sa vad daca este stricat etc? multumesc!

4 răspunsuri:
| kaBooMx a răspuns:

Nu sunt copii de galaxy mini 2

| bushyalex a răspuns:

Nu sunt copi de galaxy mini2.
probezi daca suna si auzi si se aude.si cam atat orice problema de soft se rezolva usor la Samsung.happy.

si uitate la suruburi sa nu fie umblat in el(mai important decat orice).nu te lasa pacalait l-am desfacut sa-l curat sau ceva de genu.

| EternalVampire a răspuns:

Nu,nai ce sa faci

| ScurtelEDoctor a răspuns:

Nu se fac copii după mini 2, dar să ai grijă să testezi difuzoarele, camera, semnalu, cum se mişcă, eventual o factură ceva...bft