| TheCosmin02 a întrebat:

Vreau sa ii cumpar unui prieten de ziu lui un telefon.
eu mam ganditi la Samsung galaxy s4 (sa il cumpar de undeva cu 1. 400lei)

ce parere aveti? as putea sa cumpar ceva mai bun decat s4 pana in 1400?
VREAU TOT DIN GAMA Samsung (nu vreau sa vad raspunsuri cu ceva gen HTC sau Apple... laughing vreau doar Samsung)

Răspuns Câştigător
| user13579 a răspuns:

Da, s4 este un telefon inca foarte bun, si se incadreaza in bugetul tau. Daca nu e urgent sa-i iei acum cadoul, mai asteapta putin, poate baga vreo reducere la s5... daca nu, s4 e cea mai buna alegere din gama Samsung.

6 răspunsuri:
| Atino a răspuns:

Iphone nu poti cumpara cu 14 leilaughing nici pe batranul 5 nu il cumperi cu 14 leihappy

| TheCosmin02 explică (pentru Atino):

Daca nu sti sa citesti in bani noi: eu am spus 14mil.(1.400) nu 14 lei

| Atino a răspuns (pentru TheCosmin02):

Daca tu nu stii de gluma ce sa-ti faclaughing

| Valentin_Marian_1995_OLIV a răspuns:

Da-i pe olx si gasesti ce iti place

| TheCosmin02 explică (pentru Valentin_Marian_1995_OLIV):

Nu vreau sh (dor il fac cadou happy )