| Hopahopa a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Nokia Lumia 520, stiti cumva daca face pozele bine, clare?
Cam cat m-ar costa sa ii pun folie pe ecran?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Face poze si filmeaza foarte bine. Folia te costa 10-15 lei.

1 răspuns:
| ady9631 a răspuns:

Pozele la lumina normala le face destul de bune exista multe aplicati pentru fotografie de la Microsoft precum Cinemagraph, Pro, Panorama problema e ca nu are blitz iar la intuneric nu face poze stralucite, folia pe ecran te costa intre 5-15 lei depinde cat de buna o vrei.