| Stefan23k23 a întrebat:

Vreau sa imi iau Iphone 6s dar nu imi permit varianta de 64 de gb ci aia de 16... iar 16 gb pentru iphone 6s e prea putin.dar iphone se imi pot permite la 64 gb.ce sa imi iau? iphone6s de 16 gb sau iphone SE de 64 gb?

Răspuns Câştigător
| KanezuY a răspuns:

Cumpara mai bine un S7/S7 Edge.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cumpara s5 si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e asa mare scofala? Daca ai nevoie de atat memorie ia-ti SE daca nu ai, atunci ia-ti 6S!

| Rommeo a răspuns:

Mie de obice i-mi sunt suficienti 16 gb interni pentru ca nu-i unplu nici 10% pentru ca orice telefon/tableta as folosi eu folosesc cont cloud MegaCloud 50 gb free si am rezolvat problema. Invatati-va oameni buni sa folositi Cloud-ul plus ca e si mai sigur, in caz ca ti sa busit telefonul de tot sau ti-a fost furat nu stai cu frica ca cel care ti la furat o sa-ti vada tot ca ai avut in el pentru ca totul este salvat in Cloud.